خانه / اخبار / افشاگری نهضت طب ایرانی از خیانت های نظام پیشگیری از سلامت

افشاگری نهضت طب ایرانی از خیانت های نظام پیشگیری از سلامت

در حالیکه چندین دهه از انقلاب اسلامی ایران ، با هدف اسلامی کردن تمامی شئون زندگی ایرانیان میگذرد ، با نگاهی گذرا به عملکرد نهاد های مختلف ، (بجز چندین نهاد که تحت نظارت مستقیم رهبر عظیم الشان انقلاب میباشد) به ناکارآمدی همسو با سیاستهای پلید نظام طاغوتی ، میتوان اذعان نمود ، با وجود راهنمائیها و هشدارهای پندگونه رهبر در سالیان متمادی به سران و مسئولین ، همچنان رویه نظام منحط قبلی توسط غالب مسئولین فعلی با رنگ و بوی اسلامی در حال اجراست ، رویه ای که قبلا امام (ره) آن را قویا به همه هشدار و طبعات آن را گوشزد کرده بودند.

آن روزی که دولت ما توجه به کاخ پیدا کرد , آن روز است که باید ما فاتحه دولت و ملت را بخوانیم .

آن روزی که رئیس جمهور ما خدای نخواسته از آن خوی کوخ نشینی بیرون برود و به کاخ نشینی توجه بکند ، آن روز است که انحطاط برای خود و برای کسانی که با او تماس دارند پیدا می شود. آن روزی که مجلسیان خوی کاخ نشینی پیدا کنندـ خدای نخواسته ـ و از این خوی ارزنده کوخ نشینی بیرون بروند , آن روز است که ما برای این کشور باید فاتحه بخوانیم . ما در طول مشروطیت از این کاخ نشین ها خیلی صدمه خوردیم. صحیفه امام، جلد ۱۷، صفحه ۳۷۶

بگذریم که پرداختن به این موضوع مثنوی هفتاد من نه هفتاد میلیون کاغذ خواهد بود . در این بین موضوع سلامت مردم اولین گزینه مهم (که هم اکنون برای مسئولین نظام سلامت ، پیشگیری از سلامت مهمترین گزینه امور شده) در یک کشور اسلامی تلقی میگردد.

ادامه دارد …..

حتما ببینید

۸ پیشنهاد برای پیشگیری از سوزش شبانه سر دل

سوزش سر دل همان احساس ناراحت کننده ای است که معمولا در قفسه سینه شروع …

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *