خانه / معرفی درمانگاه

معرفی درمانگاه

درمانگاه طب ایرانی اسلامی (مشهور به درمانگاه حجامت و زالو درمانی دکتر نصرتی) به عنوان اولین درمانگاه تخصصی خدمات طب ایرانی اسلامی از سال ۸۷ ، فعالیت خود را در استان آذربایجان غربی واقع در  شهر ارومیه در زمینه درمان بیماریها به روش های موثر طب ایرانی اسلامی از جمله حجامت های تخصصی ، بادکش درمانی ، زالو درمانی ، فصد درمانی ، غمز درمانی ،دلک و ماساژ درمانی ، طب سوزنی ، شکسته بندی سنتی ، ناف اندازی ، زنبور درمانی ، نمک درمانی و درمان با گیاهان و داروهای گیاهی آغاز نموده است.

این مرکز تا کنون به بیش از ۱۰۰ هزار نفر مراجعه کننده از اقصی نقاط استان و کشور ، حتی چندین کشور امریکائی ، اروپائی و کشورهای همجوار خدمات تخصصی درمانی در زمینه های مختلف ارائه داده و هم اکنون نیز با ۱۰ نفر از خبرگان طب ایرانی اسلامی مشغول به ارائه خدمات درمانی طب ایرانی اسلامی در استان میباشد.

رضایت و بهبود کامل بیماران ، شرط بقا و ادامه راه این مجموعه تا به حال بوده و خط مشی اصلی این مرکز درمان کامل تمام بیماریهای مراجعین با توسل به طب ناب و اصیل ایرانی و اسلامی می باشد. بدیهیست تمامی تلاش دست اندرکاران این مجموعه در راستای حفظ این خط مشی می باشد.