قرص رازی

۲۸.۰۰۰ تومان

نحوه خرید محصول

لطفا برای تهیه محصول درخواستی پس از پر کردن فرم مربوط به خرید محصول مبلغ یاد شده را به حساب اشاره شده در ذیل واریز و عکس فیش مورد نظر ار از فرم صفحه تماس با ما ارسال نمائید تا محصول برای شما ارسال گردد.
 
شماره کارت: ۶۱۰۴۳۳۷۸۹۹۸۹۱۴۶۷ بانک ملت به نام محمد رضا نصرتی
شماره حساب: ۴۱۲۰۸۶۵۶۵۵ بانک ملت به نام محمدرضا نصرتی

دسته: برچسب: , ,

توضیحات

درد مفاصل اندام ها-کمردرد و دردهای سیاتیکی – دردهای گردنی ناشی از آسیب دیسک – روماتیسم – آرتروز – بیماری های اتوایمیون – بیماری بهجت – آرتریت روماتوئید و حتی درمان برخی سرطان ها (حاوی کلشی سین طبیعی)

مقدار مصرف :

روزی ۱۲ عدد که با ۲ عدد افزایش در روز به ۲۴ عدد برسد . بعد از شروع اسهال از تعداد حب ها کاسته بین ۸ تا ۱۲ عدد ثابت نگه داشته شود.تا برطرف شدن کامل درد ادامه یابد. حب ها در ۳ وعده و تا ۲ ساعت بعد از غذا مصرف شود.حداقل ۱ الی ۶ ماه (طبق نظر پزشک معالج).

موارد احتیاط :

به دلیل داشتن صبر زرد،در بواسیر و علل مقعده با احتیاط مصرف شود و به دلیل داشتن سورنجان در طبایع بسیار گرم در فشار خون های بالا و حساس و نیز مشکلات معده با نظر پزشک با داروهای موافق و مصلح معده مصرف شود. در اطفال با نظر پزشک و برای زنان باردار ممنوع است.

توصیه :

روغن مالی مفاصل و عصلات با روغن سورنجان و زنجبیل،پماد مفاصل (B111) ،کپسول سورنجان و مطبوخ مسکنه ،حجامت ،بادکش،فصد و زالو و… مفید است(طبق نظر پزشک معالج)

نکته :

درصورت کم شدن درد کوبیده ناخنک روی موضع توصیه می شود.

منابع علمی تهیه دارو :

قرابادین-تحفه-کامل الصناعه-الحاوی و راز درمان و…..

منع مصرف :

در دوران بارداری و شیردهی اکیدا ممنوع می باشد.

توضیحات تکمیلی

وزن 0.2 g

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “قرص رازی”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *